Blue Tansy Cream
Regular price
$88.00
Regular price
Sale price
$88.00
Unit price
per 
Geranium + Rose Toner
Regular price
$56.00
Regular price
Sale price
$56.00
Unit price
per 
Coconut + Aloe Cleanser
Regular price
$58.00
Regular price
Sale price
$58.00
Unit price
per 
Sandalwood Face Cream
Regular price
$84.00
Regular price
Sale price
$84.00
Unit price
per 
Cocoa Eye Butter
Regular price
$78.00
Regular price
Sale price
$78.00
Unit price
per 

Matcha Mask

$68.00 Regular price
Unit price
per 
Matcha Mask
Regular price
$68.00
Regular price
Sale price
$68.00
Unit price
per 
One Good Brush Biodegradable Toothbrush
Regular price
$7.00
Regular price
Sale price
$7.00
Unit price
per 

Cook More, Waste Less

$17.45 Regular price $24.95
Unit price
per 
On sale
Cook More, Waste Less
Regular price
$17.45
Regular price
$24.95
Sale price
$17.45
Unit price
per 
Reusable Swab - Black
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Reusable Swab - Peach
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Reusable Beauty Swab - Red
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Last Swab Baby Reusable Swab Peach
Baby Reusable Swab - Peach
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Reusable Bamboo Makeup Removal Pads
Regular price
$18.00
Regular price
Sale price
$18.00
Unit price
per 
More Plants Less Waste
On sale
More Plants Less Waste
Regular price
$15.00
Regular price
$30.00
Sale price
$15.00
Unit price
per 
Premium Natural Toothpaste - Peppermint
Regular price
$9.95
Regular price
Sale price
$9.95
Unit price
per 
Premium Natural Toothpaste - Herbal Citrus Peppermint
Regular price
$9.95
Regular price
Sale price
$9.95
Unit price
per 
Premium Natural Toothpaste - Peppermint + Charcoal
Regular price
$9.95
Regular price
Sale price
$9.95
Unit price
per 
Premium Natural Toothpaste - Spearmint
Regular price
$9.95
Regular price
Sale price
$9.95
Unit price
per 
Travel Size Premium Natural Toothpaste - Peppermint
Regular price
$4.95
Regular price
Sale price
$4.95
Unit price
per 
Sold out
Kids + Adults Strawberry Watermelon Premium Natural Toothpaste
Regular price
$9.95
Regular price
Sale price
$9.95
Unit price
per 
Reusable Beauty Swab - Blue
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Baby Reusable Swab - Green
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Sold out
Mint Expanding Dental Floss w/Hydroxyapatite
Regular price
$5.95
Regular price
Sale price
$5.95
Unit price
per 

Product Type


Follow Along

For the latest products, new and founder favorites.

@SLFMKR